Rychlý kontakt

Fyzioterapeutická a rekondiční péče

zaměřená na léčbu bolestí zad a kloubů a jejich prevenci

Koho v dnešní době netrápí bolesti hlavy, šíje, bolesti mezi lopatkami? Nebo bolesti zad v oblasti bederní páteře někdy i vystřelující až do dolních končetin? Nebo bolesti loktů, mravenčení nebo brnění prstů rukou?

Všechny tyto problémy mají jedno společné, jsou způsobeny naším životním stylem: sedavým způsobem života, dlouhodobým, jednostranným přetěžováním určitých svalových skupin, statickým přetěžováním, stresem, nedostatkem pohybu.

Cílem fyzioterapeutické a rekondiční péče u nás, je odstranění svalového napětí, funkčních blokád a svalové dysbalance.

Co můžete očekávat?

Při první návštěvě budete vyšetřeni (vyšetření kloubního a svalového aparátu), následuje ošetření technikou měkkých tkání, techniky na uvolnění svalového napětí, případně mobilizace zablokovaného kloubu a individuální cvičení (nácvik uvolňovacích a posilovacích cviků k odstranění svalové nerovnováhy).

Další návštěvy zpravidla obsahují: kontrolní vyšetření, ošetření technikou měkkých tkání, mobilizaci zablokovaného kloubu, masáž, individuální cvičení.

Léčba je velmi individuální, závisí na délce přetrvávajících obtíží, fyzické kondici klienta a eventuálních dalších změnách na pohybovém aparátu.